Rabaty

+ (48) 607-308-754 | Forum

Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.2

Wyjątkowe Sukienki  Porady   Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.2

Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.2

Jak już wiadomo nie sam fason sukienki ma znaczenie a i duże znaczenie ma również dekolt. Każdy jego rodzaj jest odpowiedni dla innej figury kobiety, dlatego ważne jest by wiedzieć jakich sukienek szukać i jakim dekoltem osiągniemy zamierzony efekt. Tym razem przedstawimy wam kolejne rodzaje dekoltów które mogą pomóc wam w podkreśleniu waszych walorów, a jakich lepiej unikać.

Rodzaje dekoltow 2

Najbardziej modny i popularny jest dekolt podkoszulkowy. Tak naprawdę jest najczęściej stosowany w sukienkach, ale i bluzkach. Można go nazwać klasycznym, może być większy, ale i mniejszy. Polecany jest kobietą z klasyczna urodą, które nie muszą ani nic podkreślać ani nic ukrywać. Idealny jest na co dzień.

 

Drugim bardzo popularnym obecnie dekoltem jest dekolt asymetryczny który na pewno doda lekkości całej sylwetce, a dodatkowo ją optycznie wysmukli. I tu również jak w przypadku dekoltu podkoszulkowego, dekolt asymetryczny jest odpowiedni dla wszystkich pań które mają ładne i zadbane ramiona. W tym dekolcie warto wybierać sukienki, czy bluzki które są uszyte z lekkiego i lejącego się materiału. Bo tylko wtedy tkanina układa się dobrze i daje odpowiedni efekt. Co ważne nie należy na odkrytym ramieniu nosić torebki, to to właśnie ono ma przyciągać uwagę. W tym wypadku lepiej dobrać do stylizacji torebkę do ręki tak zwaną kopertówkę. Ważne też by założyć stanik z jednym ramiączkiem by nie wystawało nam spod dekoltu.

 

Wiadomo, że dekolt prócz coś skrywać powinien też coś pokazywać i tu dla kobiet z dużym biustem idealny będzie dekolt w szpic. Jest lubiany przez kobiety, ponieważ optycznie wydłuża szuję co sprawia że wizualnie nasz wyszczupla. Dodatkowo z umiarem eksponuje biust i zmniejsza szerokie ramiona. Taki dekolt pasuje idealnie do prostej sukienki, sweterka wieczorowego czy po prostu eleganckiej bluzki. Idealnie pasuje do długich kolczyków. Sam dekolt mogą również chętnie sięgać Panie nieco pulchniejsze. Najbardziej odważnym dekoltem który jest stosowany do letnich sukienek lub wieczorowych topów jest dekolt amerykański. Jednak tu powinny z niego korzystać tylko Pani ze średnią wielkością biustu i pięknego zadbanego dekoltu. Ten rodzaj zdecydowanie więcej odkrywa niż zakrywa. A takie wycięcie w sukience przy dużym, bądź małym biuście nie będzie wyglądał dobrze. Kolejną ważną informacją jest to, że zdecydowanie poszerza ramiona, więc pasuje do sylwetki z wąskimi ramionami właśnie.

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: