Rabaty

+ (48) 607-308-754 | Forum

Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.1

Wyjątkowe Sukienki  Porady   Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.1

Wszystko o sukienkowych dekoltach cz.1

Przy wyborze sukienki nie jest ważny tylko jej fason, ale ważne jest również to by dobrać odpowiedni dekolt do naszej figury. Dobrze dobrany może zdziałać cuda, dlatego ważne jest by wiedzieć jaką mamy figurę i w jakiej sukience z jakim dekoltem będziemy wyglądać dobrze. Mamy dla Was kilka porad, które przez zakupem sukienki warto przeczytać. Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrany dekolt odejmie nam kilka kilogramów, wysmukli i nada odpowiednich proporcji naszej sylwetce. A dekolt jest właśnie jednym z najważniejszych detali kreacji, często to on przykuwa uwagę i warto zatem odpowiednio go wyeksponować.

 

Dowiedziałyście się już jak odpowiednio dobrać fason sukienki do naszej figury. Jednak często zapominamy że odpowiednie wycięcie w dekolcie ma równie ważne znaczenie a to duży błąd przy wyborze sukienki. Należy pamiętać o tym, że rodzaj dekoltu wybieramy nie tylko do sylwetki, ale i ważny jest kształt naszej twarzy, rodzaj naszej szyi a nawet wielkość biustu. Możliwości jest dużo, więc możemy wybierać i przebierać, ale trzeba mieć trochę krytyczne spojrzenie na swoje odbicie w lustrze by zauważyć niedoskonałości a to na pewno pomoże w dobrze odpowiedniej kreacji.

rodzaje dekoltow

Należy pamiętać o tym że dekolt nie jest ważny tylko z przodu, ale ważny jest również z tyłu. Może być w szpic na plecach który na pewno odwróci uwagę od niedoskonałości sylwetki z przodu takich jak wystający brzuch. Co najważniejsze taki dekolt może kończyć się powyżej a nawet poniżej talii. A ozdobiony długim naszyjnikiem na łańcuchu będzie wyglądał ekstrawagancko. Taki dekolt jest idealny dla kobiet z małym biustem, szczupłej sylwetce i zgrabnych nogach. Ale należy pamiętać, że przy takiej stylizacji nasze plecy muszą być zadbane – nie może być na nich ani grama tłuszczu. Dodatkowo warto pamiętać, że tu ważna jest również fryzura, włosy upięte wysoko dodatkowo wyszczuplą sylwetkę. Fason sukienki raczej powinien być prosty, a kolor raczej
czerwony lub czarny. Warto też pod spód takiej sukienki włożyć biustonosz z przeźroczystymi i niewidocznymi ramiączkami.

 

Jeśli chcemy zwrócić na siebie uwagę i wyglądać kobieco i seksownie warto wybrać dekolt w kształcie serca. Taki dekolt podkreśla kształty twarzy, więc warto pamiętać by nie wybierać go przy twarzy okrągłej. Dekolt zwraca uwagę na górną część naszego ciała, bardzo dobrze eksponuje biust. Ale bardzo skutecznie odwraca uwagę od szerokich bioder i krótkich nóg. Podkreśla za to wyraźnie ramiona dla tego nie należy go stosować gdy mamy szerokie i masywne. Na pewno wydłuża nam szyje. Ten rodzaj dekoltu jest na pewno bardzo kobiecy, ale rzadko stosowany. Najczęściej tylko w sukienkach. Należy pamiętać by przy takim dekolcie unikać wyrazistej biżuterii, wystarczy delikatny łańcuszek z niewielką zawieszką.

 

Bardzo ciekawym rodzajem dekoltu jest dekolt Karo – prostokątny lub kwadratowy. Niestety ten rodzaj jest bardzo rzadko stosowany w sukienkach. A szkoda. Ten typ dekoltu głównie przeznaczony jest dla kobiet które mają krótką szyje i duży biust. Trzeba jednak pamiętać że dekolt karo powiększa ramiona, więc jeśli mamy szeroką tą część naszego ciała należy go unikać.

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: