Rabaty

+ (48) 607-308-754 | Forum

Sukienka dla małej dziewczynki – jak ją dobrze dobrać.

Wyjątkowe Sukienki  Porady   Sukienka dla małej dziewczynki – jak ją dobrze dobrać.

Sukienka dla małej dziewczynki – jak ją dobrze dobrać.

Każda kobieta marzy o tym by wyglądać jak księżniczka i nie ważne ile ma lat. Przecież księżniczką może zostać też mała kobietka – dziewczynka. To marzenie możemy spełnić za każdym razem kiedy udajemy się na uroczystość. W sklepach oferta sukienek jest bardzo bogata, możemy znaleźć tam zarówno sukienki na Pierwszą Komunię, które przypominają sukienki ślubne, są białe, rozłożyste i niczym z bajki, ale i delikatne sukienki na co dzień. Taka komunijna sukienka może być również idealnym strojem zarówno podczas uroczystości rodzinnych takich jak śluby itp.

Projektanci w pierwszej kolejności podczas szycia sukienki dla małej dziewczynki stawiają na jej jakość, dbają o to by była wykonana z materiału przepuszczającego powietrze tak by ciało mogło w niej oddychać ale również by był to materiał antyalergiczny. My jednak podczas wyboru sukienki powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na gust i upodobania córki lub wnuczki. To jej guście musi być sukienka, bo nie wolno narzucać dziecku czegoś co się po prostu nie podoba. Ważne jest również, by podczas kupowania sukienki była ona z przymiarką, tak by zweryfikować czy księżniczka dobrze w niej wygląda, czy nie krępuje jej ruchów i czuje się swobodnie.

 

Są jednak pewne zasady podczas wyboru sukienki, których raczej powinniśmy przestrzegać jeśli chcemy by nasza dziewczynka wyglądała elegancko. Proponujemy zatem by unikać tak zwanej „sztampy” czyli nie wybierać sukienek ze sztucznymi różyczkami, tiulu czy atłasu w ogromnej ilości. Pamiętaj, najpiękniejsze sukienki cechują się skromnością i prostotą, czyli dokładnie tak samo jak sukienki dla Mamy. Dziewczynka będzie wyglądała przepięknie w sukience z rozkloszowanym dołem i wstążką w pasie. Dobrym dodatkiem będzie również halka, warto wybrać taką by delikatnie wystawała spod sukienki. Przecież małe kobietki wręcz je uwielbiają. Doskonałym dodatkiem – czyli odpowiednikiem biżuterii dużej księżniczki w tym wypadku będzie opaska lub kapelusik. A idealnym wzorem będą groch, kwiatki, paseczki i czysta biel, bądź jej odpowiednik kolor écru.

1komentarz
  • Karolina
    Odpowiedz
    23 marca 2019

    piękna sukienka ta z koronki.Jest może możliwość uszyć właśnie taka dla mojej córki? proszę o odpowiedź.

Zostaw komentarz: