Rabaty

+ (48) 607-308-754 | Forum

Mała czarna – jak i z czym ją nosić?

Wyjątkowe Sukienki  Ciekawostki   Mała czarna – jak i z czym ją nosić?

Mała czarna – jak i z czym ją nosić?

W szafie każdej z nas powinny znaleźć się ubrania modne i takie, które są ponadczasowe. Świetnym przykładem tych drugich jest mała czarna. Gdy będziesz miała taką w szafie, prędzej czy później, zadasz sobie pytanie, z czym ją nosić?

Jednym z powodów, dla których warto mieć w szafie małą czarną jest to, że tę sukienkę można założyć na wiele okazji. Jeżeli nie masz pomysłu na kreację do pracy lub na imprezę, to zawsze możesz sięgnąć właśnie po nią – wystarczy tylko, że dobierzesz odpowiednie dodatki. To właśnie one ostatecznie nadają charakteru przygotowanej stylizacji.

Mała czarna, ale…

Od momentu, gdy mała czarna zagościła w szafach kobiet na całym świecie, minęło już sporo czasu. Sama sukienka przeszła co najmniej kilkanaście metamorfoz. Zmieniła się zarówno jej długość, jak i używane materiały. Poza prostymi modelami, nie brakuje również sukienek z koronkami, wymyślnymi dekoltami czy innymi dodatkami.

Jeżeli chodzi o krój sukienki, to w sklepach znajdziesz modele zarówno eksponujące, jak i zakrywające ramiona. Nie brakuje również małych czarnych z błyszczącymi elementami (np. kokardami), dopasowanych czy modnych w ostatnim czasie ołówkowych. Takie świetnie nadają się na bale karnawałowe i inne imprezy.

(Nie tylko) do pracy

Małą czarną z powodzeniem możesz założyć do pracy, na biznesowe spotkanie czy lunch z klientem. W zależności od wybranego modelu, z powodzeniem możesz do niej dobrać modną marynarkę i eleganckie buty. Nie ma też przeszkód, aby połączyć taką sukienkę z tradycyjną, białą bluzką.

Zakładając taką sukienkę, musisz pamiętać, aby oszczędnie dobrać biżuterię. W tym przypadku mniej znaczy więcej. Wystarczy delikatny łańcuszek lub bransoletka, aby cała kreacja prezentowała się elegancko. Jeżeli w tej sukience chcesz wybrać się na mniej oficjalną imprezę tuż po godzinach pracy, to wystarczy, że dobierzesz większość ilość błyskotek.

Pakując małą czarną do walizki z myślą o weekendowym wypadzie, również postąpisz bardzo dobrze. Dlaczego? Bo wystarczy ją połączyć z ramoneską, jeansową koszulą czy nawet legginsami. W ten sposób zyskasz ciekawą, ale sportową kreację, w której będziesz prezentować się niezwykle modnie.

Musisz mieć ją w szafie

Ponieważ mała czarna pasuje do każdej sylwetki, to nie możesz jej zabraknąć w twojej szafie. Kupując taką sukienkę, zwróć uwagę na materiał. Powinien być on jak najwyższej jakości, bo tylko w ten sposób mała czarna posłuży ci przez naprawdę długi czas.

Jeżeli zainwestujesz w sukienkę uszytą z naprawdę dobrego materiału, to będziesz mogła nosić ją przez lata, a dodatkami zmieniać jej charakter.

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: